Wróć

17 września 2020

Małgorzata Kożuchowska - W naszej rodzinie Bartek gotuje lepiej ode mnie!

Na planie "rodzinki.pl" mnóstwo czasu spędzała w kuchni przyrzadzając posiłki swoim czterem , wiecznie głodnym meżczyznom. Ale prywatnie nie jest fanką gotowania. Czy od swej bohaterki, natalii Boskiej czegos się w tej materii nauczyła?

Kiedyś opowiedziała w wywiadzie, jak to we wczesnej młodości tłumaczyła mamie, że zamążpójście nie jest bynajmniej jej marzeniem. „Mamo, ale ja nie chcę mieć męża, żeby go obsługiwać, prać mu i gotować obiady! Ja się do tego nie nadaję!”- twierdziła. Dziś jest szczęśliwą żoną i mamą. Niedawno obchodziła 12 rocznicę ślubu . "Dwanaście lat temu wyszłam za mąż za Bartka. Mój mąż to moja miłość, moje wsparcie, moja busola i mój port! Dziękuję, że jesteś ze mną! Zawsze!" – napisała na swoim profilu. Jak widać wszystko jej się odmieniło. No, może z wyjątkiem jednego. Nadal nie przepada za gotowaniem.

W dużej rodzinie Boskich gospodyni wciąz zajmuje się gotowaniem ( na zdj. z Tomaszem Karolakiem)

„Kożuchowska też wyrzuca śmieci, sprząta, czasami gotuje, choć nie ma do tego specjalnie talentu i zajmuje się wszystkim, czym zajmują się ludzie wracający do domu po pracy- zdradza. Ostatnio, po 6 latach wróciła na scenę Teatru Narodowego w głównej roli w sztuce „Matka Joanna od Aniołów”. Był to dla niej ogromy stres, o czym napisała na Instagramie. Nie musiała jednak po powrocie do domu martwić się o cokolwiek, bo mąż bardzo ją wspiera we wszelkich trudnych momentach. I to całkiem konkretnie. - W naszym domu to mąż jest lepszym kucharzem- wyjawia aktorka.

Natalia Boska gotuje nie tylko dla męża i dzieci, ale licznych przyjaciół.( na zdj. z Jackiem Braciakiem)

Na szczęście mają podobne kulinarne gusty, choć pani Małgorzata ze względu na chorobę Hashimoto musi uważać na to, co je i wystrzegać się pewnych produktów. Podkreśla, że kocha proste i dobrze znane dania, na przykład pierogi z jagodami. W serialu „rodzinka .pl” znakomicie zarządza domem i świetnie radzi sobie z czterema mężczyznami i chyba w żadnym filmie nie miała tyle scen gotowania , co właśnie w „rodzince”

Aktorka żartowała, że plan rodzinki to doskonałe kursy gotowania.

-Uczę się gotować od Natalii Boskiej, czyli bohaterki, którą gram w serialu „rodzinka.pl” – wyznała przed pierwszym sezonem. Czy jednak się czegoś nauczyła - pewności nie ma. -Staram się zrobić własnoręcznie choć dwie wigilijne potrawy, ale nie zawsze się to udaje- przyznaje szczerze. Jednak nie musi się przejmować brakiem kulinarnego talentu. Kiedy wraca późno z planu albo teatru mąż nie wymaga od niej żadnych prac domowych, wręcz przeciwnie – we wszystkim ją wspiera.

Ale w domu gwiazdy wciąż lepszym od niej kucharzem jest jej mąż, Bartłomiej Wróblewski.

Zobacz również

Wszystkie gorące tematy zebrane w jednym miejscu