Wróć

18 sierpnia 2020

Joanna Krupa- Pierogi contra owsianka, czyli jak przy mężu utrzymać właściwą wagę!

Chociaż po porodzie szybko odzyskała wspaniałą figurę, twierdzi, że do ideału sylwetki sprzed ciąży jeszcze trochę jej brakuje. Ale jak osiągnąć ideał, skoro mąż uwielbia gotować i kusi pierogami!

Joanna Krupa jest polsko-amerykańską modelką , prezenterką telewizyjną, i aktywistką praw zwierząt. Miała pięć lat , gdy przeprowadziła się wraz z mamą i siostrą do Chicago, dlatego zaaklimatyzowała się w Ameryce, która stała się jej nowym domem. Ale i Polska jest nadal bliska jej sercu. W Tyńcu dwa lata temu Joanna Krupa brała ślub z amerykańskim biznesmenem Douglasem Nunesem. W Tarnowie mieszka jej ukochany dziadek, za którym bardzo tęskni, gdy po zakończonych zdjęciach do programu „Top Model” , którego od dziesięciu lat jest gospodynią, wyjeżdża do Los Angeles. Niewątpliwie to właśnie jej charyzma i bezpretensjonalność przyczyniły się do sukcesu tego programu.

Joanna Krupa i Michał Piróg w czasie castingu do programu

W Stanach też ma swoją dobrą pozycję. Brała udział w wielu sesjach zdjęciowych do magazynów na całym świecie oraz chodziła po wybiegach u znanych projektantów. Za oceanem urodziła niedawno swą ukochaną córeczkę. Ale plotkuje się, że myśli o przeprowadzce do Polski na stałe. Gdy rozpoczęła niedawno nagrania do dziewiątej już edycji „Top Model”, zabrała córeczkę ze sobą do Polski , bo nie lubi rozstawać się z nią ani na chwilę. Kilka dni temu do swoich kobiet przyleciał do Warszawy stęskniony tata małej Ashy-Leigh i okaże się czy faktycznie para będzie rozglądać się za kupnem domu. Póki co , teraz, gdy rodzina jest w komplecie radość całej trójki nie ma końca. Jednak Joanna Krupa żartuje, że przy mężu znów będzie miała kłopoty z figurą, bo przy nim stale je pierogi, jego ulubione polskie danie. W Stanach, gdy po porodzie z powodu pandemii dłużej przebywała w domu, także z wielkim wysiłkiem walczyła o powrót do formy. - Myślałam, że troszkę schudnę, ale mąż uwielbia gotować. Może ktoś inny powiedziałby, że nie widać, że byłam w ciąży, ale ja sama wiem, jak wyglądałam przed ciążą – wzdycha.

Chciałaby odzyskać figurę sprzed ciąży

Od lat pani Joanna nie jada mięsa. Przed przyjazdem męża udało jej się realizować plany powrotu do dawnej sylwetki, ponieważ wspomagała się firmowanymi przez siebie wegańskimi produktami. „Kochani jestem bardzo podekscytowana, że mogę się już z Wami podzielić moim nowym dzieckiem! @beesweet_jk to marka, nad którą pracowałam prawie rok Bardzo długo szukałam producentów, który sprostają moim oczekiwaniom i wybrałam najlepszych! Moje produkty są w 100% zdrowe, ekologiczne i najwyższej jakości. Produkty wyróżniają się nie tylko naturalnym składem, czy opakowaniem, ale przede wszystkim przesłaniem, z którym chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób.„Gdziekolwiek jesteś – Beesweet”.- napisała na Instagramie

Produkty wegańskie, ekologiczne firmowane jej nazwiskiem

Joanna Krupa, znana ze swojej miłości do zwierząt postanowiła , że od pierwszych dni życia swej córki, chce jej dawać dobry przykład . - Czas na jedzenie. Daj szansę groszkowi. Kochaj wszystkie zwierzęta. Dawanie dzieciom dobrego przykładu od samego początku jest kluczem do tego, aby mogły stać się kochającą i współczującą istotą ludzką.- napisała na swoim profilu. . Modelka wyznała tym samym , że jej dziecko nie będzie jadło mięsa. Zachęca też innych rodziców do tego, aby propagowali wegetarianizm u dzieci, co u niektórych wywołało falę oburzenia. Jednak dietetycy przekonują, że dieta wegetariańska , jeśli jest odpowiednio zbilansowana –dzieciom nie szkodzi. Fakt, że stworzenie odpowiedniej, zbilansowanej, zdrowej diety bezmięsnej wymaga dużego wysiłku i szerokiej wiedzy, ale Joanna Krupa jest na tyle doświadczona w tej materii, że z pewnością nie zrobi córeczce krzywdy. Dodaje, że Ashy-Leigh kiedyś sama zdecyduje o swojej diecie. - Ale do tego czasu zapewnimy jej najzdrowsze i wolne od okrucieństwa opcje- podkreśla pani Joanna.

Zobacz również

Wszystkie gorące tematy zebrane w jednym miejscu