Wróć

8 lipca 2020

Jarosław Jakimowicz – Kupił kradziony samochód i wylądował na komisariacie!

Rola Cichego w „Młodych Wilkach” przyniosła mu ogromną popularność, zwłaszcza wśród damskiej części widowni. Choć wokół niego kręciło się mnóstwo młodych fanek, on ożenił się ze starszą o osiem lat znaną malarką Joanną Sarapatą, mieszkającą wówczas w Hiszpanii. Ten głośny ślub, jeszcze bardziej podgrzał atmosferę wokół jego osoby.

Niestety idylla nie trwała długo, choć para doczekała się syna Jovana. Aktor okazał się wspaniałym ojcem nie tylko dla swego pierworodnego, ale też dla Krzysztofa, syna z pierwszego małżeństwa malarki. Jednak prowadząc interesy w Warszawie , krążył między Polską a Hiszpanią, co nie przysłużyło się małżeństwu. Nazwisko Jakimowicza wiązano z wieloma kobietami, między innymi z Edytą Herbuś i Jolą Rutowicz , zwyciężczynią IV edycji Big Brothera. Ale kolejny , nieoficjalny związek z kobietą spoza branży – przyniósł mu syna Jeremiasza. Urodził się poważnie chory i wtedy ojciec oddal mu do przeszczepu kawałek swojej wątroby - Gdyby pojawił się wtedy diabeł i kazał mi podpisać cyrograf krwią, też bym to zrobił. Okazało się, że wystarczył lekarz. - powie po latach.

Po jego sercowych niepowodzeniach , wydawało się, że już się nie ustatkuje. Dopiero niedawno okazało się , że brunetka, z którą czasami go widywano, to jego żona Katarzyna. Podobno dopiero przy niej odnalazł spokój i szczęście. Pani Katarzyna nie jest związana z show-biznesem, i choć dużo młodsza i spokojnego charakteru – potrafiła nie tylko usidlić, ale i poskromić „wilka”, jak żadna inna. - Obecna Kasia i była Joanna znają się i naprawdę lubią. Tworzymy fajną rodzinę patchworkową – przekonuje Jarek Jakimowicz. > Z żoną Katarzyną w Międzyzdrojach

Niedawno wydał autobiografię, w której opowiedział o swym nie zawsze usłanym różami, ale barwnym życiu. – Wracałem do domu… Milicjant podniósł maskę. Zerknął na tabliczkę znamionową, dotknął i to, co miało być nadrukowane, rozmazało się pod palcami… Przesłuchanie trwało 7 godzin. Pod koniec usłyszałem od komendanta: „Oszukali cię. Żal mi ciebie. Dam ci dokument zabraniający sprzedaży tego auta, ale będziesz mógł nim jeździć - czytamy w książce „Życie jak film”. Jako zawodnik Reprezentacji Artystów Polskich często chętnie wspiera wszelkie akcje charytatywne, przyjaciele zawsze mogą na liczyć.

Ale znany jest też z kontrowersyjnych, często niegrzecznych wypowiedzi, które do niego zniechęcają. W swej książce nie kryje własnych błędów ani wybryków. To opowieść o używkach, kulisach show-biznesu , podróżach, miłości i samotności. Oczywiście opowieść subiektywna, ale wydaje się być szczera. Jaki naprawdę jest Jarosław Jakimowicz? Aktor, biznesmen, kolorowy ptak czy łobuz?

Zobacz również

Wszystkie gorące tematy zebrane w jednym miejscu