Wróć

2 września 2020

Hej góry, nasze góry....

Kto z nas nie kocha Zakopanego? Złościmy się, że tłoczno, że kolejki i drogo , a także wieczny korek na dojazdowej „zakopiance”. Ale malownicza sceneria Tatr, kultowe już Krupówki, Morskie Oko, Jezioro w Dolinie Rybiego Potoku, a także liczne, górskie szlaki, wynagradzają to wszystko. I o każdej porze roku przyciągają do Zakopanego tłumy miłośników podhalańskiej przyrody.

Hotel  Mercure Kasprowy Zakopane w porannej mgle...

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane w porannej mgle...

Spokój i bliskość natury to najważniejsze atuty znanego ze spektakularnego widoku Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane, który od lat zachwyca spragnionych wypoczynku mieszkańców miast. Obiekt pozwala łączyć radość z pobytu w górach oraz nad wodą, a wszystko to dzięki kąpielisku geotermalnemu wraz z licznymi atrakcjami dla dzieci położonemu niedaleko hotelu. Na gości czeka tu ponad 1600 m2 relaksu w strefie SPA & Wellness, a niezapomnianych wrażeń dostarczy przejazd widokowym wyciągiem krzesełkowym na szczyt znajdującej się w pobliżu Polany Szymoszkowej.

Wygoda i piękne widoki z okien Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane,.

Wokół obiektu nie ma sąsiadów, zatłoczonych, gwarnych ulic, czy przepełnionych turystami miejsc rozrywki. Znajdziemy tu ciszę, bliskość natury i zieleń, a cudne widoki pozostaną w pamięci na długo. Ucieknijmy zatem od miejskiego zgiełku i gwaru chociaż na chwilę, by zregenerować nasze ciało i umysł, zdystansować się wobec otaczającego nas świata i złapać oddech – świeżym, górskim powietrzem.

Po całodziennych wędrówkach takie łóżko to spełnienie marzeń.

W sercu miasta ale z widokiem na góry wspaniały hotelowy kompleks Bachleda Resort Spa Zakopane

Ci najbardziej wymagający goście , którzy lubią komfort i wygodę-mają kolejny powód do radości. Wśród piętrzących się nad zalesionymi reglami tatrzańskich szczytów powstał zapierający dech w piersiach obiekt, który spełni ich wymagania. Bachleda Resort Zakopane to znajdująca się w sercu Zakopanego nowa inwestycja należąca do rodziny Bachleda-Curuś, która z Podhalem związana jest nierozerwalnie od setek lat i niezmiennie kultywuje tradycje, trendy, a także dba o przyszłość miasta.

Wysmakowane wnętrza

Ich nowy, wyjątkowy obiekt choć powstał zaledwie kilka miesięcy temu, już teraz możemy określić prawdziwą perłą, która zachwyci wszystkich miłośników zakopiańskiej awangardy w wersji PREMIUM. Mimo, że znajduje się w samym centrum miasta, zaledwie kilka kroków od Krupówek, goście Resortu wciąż mogą cieszyć się pięknem, ciszą i spokojem górskiej okolicy, a także rozkoszować wspaniałymi widokami: na Giewont i Tatry lub wzgórza Gubałówki. Wszystko to wśród pięknych, zaprojektowanych spójnie z regionalną architekturą wnętrz, które z jednej strony zachwycają ciepłem i przyjazną atmosferą, a z drugiej stanowią prawdziwy symbol zakopiańskiego luksusu tworzonego ze smakiem.

Tradycja i nowocześność

Miejsce inspiruje nie tylko do codziennych wypadów w góry, ale także spędzenia uroczych wieczorów w obiektach hotelowych: restauracji a’la carte łączącej wspaniałą, włoską kuchnię z zakopiańskimi akcentem, kameralnej strefie relaksu SPA & WELLNESS, czy lobby barze LOUNGE & BAR. Bachleda Resort Zakopane to dwa obiekty: elegancka rezydencja oraz trzygwiazdkowy Hotel Wersal, które zapewniają nieograniczone możliwości pobytu w Zakopanem.-Bachleda Resort to marka skierowana do Klienta z segmentu premium.

Odpoczynek w najlepszym wydaniu.

To biznesmen, który przyjeżdża do Zakopanego, by złapać oddech, dlatego tak istotna jest dla nas doskonała lokalizacja w samym sercu Zakopanego. Obiekt został otwarty stosunkowo niedawno, ale już cieszy się dużą popularnością wśród wymagających gości. Łączy w sobie nowoczesny design z zakopiańską awangardą”- mówi Teresa Różak – General Manager tego wyjątkowego obiektu.

Znakomita kuchnia dopełnia całości i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Zobacz również

Wszystkie gorące tematy zebrane w jednym miejscu