Wróć

23 czerwca 2024

Barbara Jerschina - Cesarzowa w Imperium Piękna

Lekarz medycyny estetycznej i anti-aging. Właścicielka Dr Jerschina Face & Body Clinique w Warszawie. Członkini: Lekarskich Towarzystw Krajowych, Europejskich i Światowych Medycyny Estetycznej, Przeciwstarzeniowej, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. A przy tym piękna kobieta, pełna pasji i niespożytej energii, która z życia pragnie czerpać pełnymi garściami.

Niektórzy zastanawiają się jak ona to robi, że po wyczerpującym dniu z pacjentami, biegnie na spotkanie z przyjaciółmi i tańczy do rana. Dziś w klinice, jutro na szkoleniach w Paryżu, a pojutrze na kongresie w Brazylii. Wciąż głodna życia i nowej wiedzy, która pozwala jej doskonalić się i proponować pacjentom coraz nowocześniejsze i skuteczniejsze rozwiązania. A ona, choć perfekcyjnie potrafi zatrzymywać młodość narzędziami, które proponuje współczesna medycyna, wie także, że młodość to przede wszystkim stan umysłu. I nad tym też trzeba pracować.

Dużo podróżuje służbowo, a przy okazji uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi.

Pacjenci ją uwielbiają, choć czasem muszą się pomęczyć, by pokonać wyboistą drogę do wymarzonego wyglądu. Doktor Barbara Jerschina nie udaje wróżki, która za dotknięciem czarodziejskiej różdżki spełni wszystkie życzenia. Ale posiada unikalną zdolność całościowego spojrzenia na człowieka, który przyszedł do niej po pomoc i rzeczowo tłumaczy z czym będzie musiał się zmierzyć. Jej szczególna umiejętność to metamorfozy, czyli zaplanowanie kompleksowego programu zabiegów i leczenia ogólnego, po którym pacjenci wyglądają naturalnie młodziej, subtelniej, następuje złagodzenie rysów twarzy, istotna poprawa jakości skóry, ustąpienie smutku i zmęczenia z twarzy. Korekta nawet bardzo istotnej asymetrii twarzy bez skalpela.Jej duża wiedza i doświadczenie, a także autoryzowany nowej generacji sprzęt,są dla pacjenta gwarancją, że trafili pod własciwy adres.

Kocha sport i sportowców, będąc w Sao Paulo złożyła wieniec na grobie tragicznie zmarłego brazylijskiego kierowcy Formuły 1, Ayrtona Senny da Silva – trzykrotnego mistrza świata..

Pani doktor Jerschina poprzez niezwykłą umiejętność łączenia różnych zabiegów i kompleksowego podejścia do pacjenta uzyskuje długotrwałe efekty w spektakularnym odmładzaniu wyglądu oraz modelowaniu sylwetki. Nasze kompleksowe podejście obejmuje diagnostykę stanu zdrowia, skuteczne leczenie, odmładzanie wyglądu i wzmacnianie sił witalnych.Jesteśmy jedyną kliniką medyczną w Polsce, gdzie można przeprowadzić zabiegi na całe ciało w jednej wizycie (trwające od 1,5 do 2 godzin). Wykorzystujemy te same technologie lub łączymy je w spersonalizowane programy dla spektakularnych efektów, co sprawia, że nasze pacjentki są bardzo zadowolone.Posiadamy podwójną ilość większości urządzeń, co umożliwia przeprowadzanie co najmniej dwóch obszarów na ciele jednocześnie. Bezpieczeństwo i jakość są dla nas priorytetem – korzystamy wyłącznie z sprawdzonych technologii renomowanych producentów, aby nasi klienci mogli cieszyć się rewelacyjnymi rezultatami i poczuciem bezpieczeństwa podczas każdego zabiegu. -podkreśla z dumą pani doktor.

Podczas jednej wizyty w klinice dr Jerschiny można w krótkim czasie zadbać o kilka partii ciała, co dla zapracowanych pacjentów ma ogromne znaczenie.

W czasie wielu lat praktyki zawodowej doktor Barbara Jerschina uczestniczyła w licznych kongresach w Polsce i za granicą, także jako prelegent, dzięki czemu udało jej się opracować wiele autorskich technik zabiegowych. Najnowszym "dzieckiem" w klinice jest Ultraformer MPT- rewolucyjny zabieg liftingujący i ujędrniający skórę, który zyskał ogromne uznanie wśród pacjentek. Dzięki precyzyjnej technologii mikro-ogniskowych ultradźwięków, dr Barbara Jerschina uzyskuje spektakularne efekty bez użycia skalpela. Dla tych, którzy boja się operacji to idealne wyjście.

Dr Barbara Jerschina ciągle się szkoli, ale także szkoli innych, gdyż jej doświadczenie i wiedza cenione są nie tylko wśród pacjentów, ale także innych lekarzy.

Dr Barbara Jerschina od wielu lat specjalizuje się w leczeniu nadwagi i otyłości, była autorką ogólnopolskiego programu „Pożegnanie z nadwagą”. Nie tylko pomoże osiągnąć wymarzoną wagę (także przy pomocy najnowocześniejszych technologii hi-tech dostępnych w klinice), ale też podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe na całe życie. Do tego dobierze indywidualny program zabiegów anti-aging, które wykonują doświadczeni kosmetolodzy.Wiele osób odkłada zabiegi do momentu zrzucenia wagi, wielu specjalistów zaleca też taką kolejność osobom z dużą nadwagą i otyłością. – Jesteśmy jedną z nielicznych klinik, która wdraża programy zabiegów w zasadzie od momentu podjęcia decyzji o odchudzaniu . To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu możemy uniknąć niepożądanego skutku ubocznego w postaci luźnej, wiszącej skóry po zrzuceniu wielu kilogramów, co jest częstym problemem. Dzięki temu nie będzie potem konieczna interwencja chirurgiczna albo będzie można ją wykonać w mniejszym zakresie. Poza tym pacjenci zyskują dodatkową motywację do działania zgodnie z planem! - mówi dr Jerschina

Do grona zadowolonych pacjentek dołączyła znana aktorka Joanna Kurowska.

Gwiazda serialu "Teściowie" jest zachwycona współpracą z klinika dr Jerschiny.- Wzięłam się na poważnie za odchudzanie. Odchudzam się u dr Jerschiny, która trzyma mnie w ryzach. Schudłam już 9 kilogramów. Czuję, że jestem na dobrej drodze, żeby lżej się czuć i lepiej wyglądać. Jak człowiek schudnie to nawet jak założy bluzę z kapturem to świetnie wygląda. Doktor Jerschina stosuje na moje ciało różne cudowne maszyny, ale mówi też jak jeść i co jeść, żeby tkanki tłuszczowej nie przybywało, jakich suplementów używać. Ważę się co dwa tygodnie i to też jest motywacja. Muszę się pilnować, żeby waga nie pokazywała więcej niż ostatnio. Pani doktor mi nie odpuszcza, z czego jestem bardzo zadowolona – opowiada. Aktorka podkreśla, że oprócz wymiernych korzyści z wizyt w Body Clinic przy ul. Topiel !8 w Warszawie, jakimi są utracone kilogramy, są one dla niej odprężającym spotkaniem z kobietą, która jest nie tylko wspaniałą lekarką,która doskonale zawiaduje swoim Imperium Piękna, ale też ciekawym, pełnym optymizmu i poczucia humoru człowiekiem, przy którym zawsze świeci słońce. Kobietą, która nie tylko pomaga, ale tez inspiruje!

Ostatnio dr Barbara Jerschina została zasłużenie uhonorowana statuetką Osobowość Roku.

Zobacz również

Wszystkie gorące tematy zebrane w jednym miejscu