Wróć

2 sierpnia 2023

Sylwia Wysocka - Nowa miłość?

Od czasu głośnego rozstania Sylwii Wysockiej z jej wieloletnim partnerem minęło sporo czasu. Aktorka jest w coraz lepszej kondycji fizycznej po pobiciu, a po tym jak były partner został przez Sąd uznany winnym, odzyskała wiarę w sprawiedliwość i lepszy nastrój. Teraz u jej boku dostrzeżono przystojnego mężczyznę. Czy jest gotowa na nową miłość?

Dwa lata temu media obiegła informacja o pobiciu Sylwii Wysockiej. Aktorka znana z takich seriali jak "Plebania", "Ojciec Mateusz" czy "Barwy szczęścia" została brutalnie pobita i zepchnięta ze schodów przez byłego partnera. Do dramatycznej sytuacji doszło 25 kwietnia 2021 r. i dopiero po dwóch latach Wysocka doczekała się sprawiedliwości. Były partner Sylwii Wysockiej, który już wcześniej miał założoną Niebieską Kartę, został uznany winnym spowodowania uszczerbku na zdrowiu aktorki. W grę wchodziły bardzo poważne urazy, łącznie ze złamaniem kręgosłupa, ręki i kości piszczelowej.Do zdrowia dochodziła bardzo długo i właściwie cały czas musi się rehabilitować kilka razy w roku. Ale psychicznie jest w coraz lepszej formie, tym bardziej, że jej rola w "Na Wspólnej" doczekała się kontynuacji. Sylwia Wysocka zaczęła udzielać się towarzysko, otworzyła się też na nowe znajomości i swoim wygladem wzbudza powszechny zachwyt. Nic dziwnego, to jedna z piekniejszych polskich aktorek, do tego wysportowana i prowadząca zdrowy styl życia.To sprawia, że czas jest dla niej bardzo łaskawy i wciąż podoba się meżczyznom.

Sylwia Wysocka to jedna z bardziej wysportowanych polskich aktorek.

Pływanie i wszelkie sporty wodne to obok nart jej żywioły.

Problem w tym, że mimo adoracji wielu mężczyzn aktorka nie jest specjalnie zainteresowana kolejnym związkiem. Po przebytych traumach największym luksusem jest dla niech spokój i zadowolenie z pracy. Jednak wróżka, do której udała się za namową znajomej z uporem twierdzi, że choć gwiazda "Plebanii" nigdy za mąż nie wyjdzie, to z pewnością nie będzie sama! Przystojny, przeznaczony jej mężczyzna już podobno krąży wokół niej! - Tę wróżbę traktuję oczywiście z przymróżeniem oka, choć pani, u której byłam cieszy się wielką sławą i podobno jest wiarygodna. Nie wiedziała kim jestem, bo to leciwa osoba i żyje w sporej głuszy, a jednak wszystko, co mi powiedziała o przeszłości zgadzało się z faktami. Może więc nie pomyli się też co do przyszłości.Nie nastawiam się na miłość, ale nigdy nie mówię nigdy. Może i mnie w końcu spotka coś dobrego? - mówi aktorka z uśmiechem. Trzymamy kciuki!

Sport i zdrowy styl życia to jej recepta na zdrowie i urodę.

Zobacz również

Wszystkie gorące tematy zebrane w jednym miejscu