Wróć

24 kwietnia 2023

Rewolucyjne odkrycie w ochronie Twoich oczu!

Są zwierciadłem duszy, tematem wierszy i piosenek. Jak pisał Bertold Brecht mówią czasem gorsze rzeczy niż usta, choć potrafią też uwieść i rozkochać. Są naszym oknem na świat, skarbem bezcennym, nieporównywalnym z niczym innym. Już biblijny Dawid prosił Boga, by go "strzegł jak źrenicy oka", która jest delikatna i wrażliwa.

A współczesny człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy, na ile niebezpieczeństw wystawia codziennie swoje oczy. Jak katuje je światłem niebieskim emitowanym przez smartfony, laptopy, telewizory i inne urządzenia. O ile coraz więcej osób próbuje zabezpieczać się przed zgubnym wpływem promieni UV, przed którymi nasze oczy nie posiadają naturalnej, fizjologicznej ochrony, o tyle problem permamentnego narażania wzroku na inne negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych - jest powszechnie bagatelizowany. Polacy spędzają średnio ponad 6 godzin przed ekranami urządzeń emitujących niebieskie światło.

Okulary z fulerenem są idealnym wsparciem w codziennej pracy.

Efektem są nie tylko dolegliwości i choroby narządu wzroku (podrażnienia oczu, zwyrodnienie plamki żółtej, wady wzroku, np. krótkowzroczność, etc.), lecz także problemy z koncentracją, zaburzenia rytmu dobowego, bóle głowy, zmęczenie, dyskomfort czy obniżenie nastroju. Przełomem w ochronie oczu są okulary HyperLight Eyewear, które łączą nowoczesny, modny design z wyjątkowymi właściwościami prozdrowotnymi. Okulary inspirowane rewolucyjną technologią, wykorzystującą odkrycie nagrodzone Nagrodą Nobla, mają pozytywny wpływ na zmysł wzroku, funkcjonowanie mózgu i dobre samopoczucie.

Okulary HyperLight Eyewear wzmacniają koncentrację, uwagę i usprawniają pamięć

W 1996 r. przyznano Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii naukowcom Kroto, Smalley i Curl za odkrycie Fulerenu C60, cząsteczki Fibonacciego o dwudziestościennej strukturze symetrycznej. Fuleren C60 jest trzecią alotropową postacią węgla oprócz grafitu i diamentu i ma identyczną, uniwersalną symetrię właściwą dla struktur biologicznych. Technologia okularów HyperLight Eyewear® jest oparta na cząsteczce Fulerenu C60. Cząsteczki Fulerenu C60 zastosowane w tych okularach są „żywe” i poruszają się z niewiarygodną prędkością 18 miliardów razy na sekundę. Wyłapują one światło zewnętrzne (UV, światło niebieskie) i zamieniają je w zoptymalizowaną falę będącą hiper - harmonizowanym, zdrowym światłem korzystnym dla oczu. Dzięki pokryciu warstwą cząsteczek fulerenowych, okulary zapewniają oczom aktywną terapię hiper - światłem Quantum HyperLight, które pielęgnuje, wzmacnia i rewitalizuje organizm na poziomie kwantowym.

Okulary z fulerenem zwiększają produktywność i wydajność

Kwantowe hiper - światło o idealnej symetrii, identycznej jak niektóre biostruktury, bezpośrednio oddziałuje z biomolekułami (szczególnie klatryną w mózgu) i przesyła zarówno optymalną energię, jak i optymalną informację na poziomie komórkowym. Transfer energii i informacji o hiper - harmonizowanym świetle do zaburzonych struktur energetycznych biomolekuł prowadzi do regeneracji ich naturalnych funkcji, a w efekcie harmonizuje i uzdrawia! Cząsteczki Fulerenu C60 zastosowane w okularach sprawiają, że takie okulary zmniejszają rozproszenie światła wewnątrz oka, poprawiają ostrość widzenia, zwiększają czułość kontrastu i intensywność kolorów oraz redukują odbicia, eliminują zmęczenie i dyskomfort oczu, zapobiegają oślepiającym skutkom nagłego jasnego światła. Możesz korzystać z nich o każdej porze dnia i nocy, wykorzystując dobroczynny wpływ na oczy nawet w trudnych warunkach oświetleniowych!

Okulary z fulerenem firmy Zepter to nie tylko kompleksowa ochrona oczu, ale regeneracja całego organizmu.

Okulary HyperLight Eyewear to: codzienna ochrona oczu przed promieniowaniem UV i negatywnym wpływem światła niebieskiego,profilaktyczna ochrona narządu wzroku opóźniająca potrzebę noszenia okularów korekcyjnych oraz piękny i modny gadżet o działaniu prozdrowotnym, eliminujący zmęczenie i dyskomfort oczu, poprawiający ostrość widzenia i zwiększający koncentrację! Chronią oczy przed różnymi dolegliwościami: wzmacniają mięsień rzęskowy oka, spowalniają rozwój zaćmy, zapobiegają starczej degeneracji plamki żółtej, opóźniają potrzebę noszenia okularów korekcyjnych.

Okulary HyperLight Eyewear sprawdzają się w pracy i na wakacjach.

Profesor Jerzy Szaflik, wybitny okulista stwierdza, że nadmiar światła niebieskiego zaburza nie tylko funkcjonowanie narządu wzroku, ale całego organizmu, a jego pacjenci są coraz młodsi. Co szczególnie istotne, niebieskie światło zwiększa też ryzyko wystąpienia zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem, czyli tzw. AMD. To schorzenie okulistyczne grożące poważnym upośledzeniem widzenia. Jak działa ten mechanizm? Wysokoenergetyczne promieniowanie niebieskie, a w zasadzie jego pasmo niebieskofioletowe, ogniskuje się w centralnej części siatkówki, czyli plamce żółtej. Tam oddziałuje na barwnik wzrokowy nazywany melanopsyną. Nie bierze ona udziału w procesie widzenia, ale oddziaływanie na nią światłem niebieskofioletowym powoduje powstawanie wolnych rodników, które uszkadzają komórki plamki. A te, niestety, nie mają zdolności do regeneracji.

Okulary Hyperlight Eyewear są źródłem terapii „hiperświatłem”, które utrzymuje, wzmacnia i rewitalizuje organizm noszącego okulary na poziomie kwantowym. Chronią przed szkodliwym promieniowaniem każdego sztucznego źródła światła, światła słonecznego i generowanego przez urządzenia elektroniczne, a w szczególności przed ich połączonym wpływem, na który jesteśmy nieustannie wystawiani.

Nadmierna ekspozycja na słońce wymaga prawidłowej ochrony naszych oczu.

To unikatowe rozwiązanie poprawiające zarówno widzenie, jak i funkcje mózgu, ponieważ blokują szkodliwe promieniowanie i jednocześnie przetwarzają je na fale „kwantowego hiperświatła” o optymalnym zakresie, które oddaje idealną symetrię, tożsamą z symetrią struktur biologicznych. Soczewki są obustronnie powleczone najlepszymi warstwami zabezpieczającymi. Są łatwe do utrzymania, odporne na zarysowania i odznaczają się długą żywotnością eksploatacyjną.

Okulary Hyperlight Eyewear to nie moda, to zdrowy styl życia.

Jakość wytwarzania soczewek i oprawek sprawia, że okulary Hyperlight Eyewear to elegancki produkt kryjący w sobie najnowocześniejszą technologię, wpisujący się w filozofię jego producenta i dystrybutora, firmy Zepter. " Nasze produkty wyrażają naszą wizję przyszłości, w której spuścizna dostarcza pomysłów na rozwój technologii jutra. Idziemy do przodu, bo wiemy dokąd zmierzamy, i wiemy jak i kiedy dotrzeć do celu. Jesteśmy liderem dzięki naszemu nieustannemu poszukiwaniu nowej medycznie i naukowo wspieranej wiedzy w dziedzinie zdrowia i urody - przekonuje Philip Zepter, założyciel marki. Opierając się na starożytnej wiedzy, światem rządzi 5 podstawowych elementów: Światło, Woda, Powietrze, Pożywienie i Sen. Na nich opierają się główne produkty firmy Zepter, reprezentują wieczną wartość, oferując kompletne rozwiązania dla zdrowego stylu życia. Wspierane przez nieustające badania naukowe i rozwój technologiczny.

Nowoczesna technologia i uniwersalny design tworzą produkt, który będzie służył lata.

Zobacz również

Wszystkie gorące tematy zebrane w jednym miejscu