Wróć

18 lipca 2022

Kto ma tyle wdzięku co my??

Nie sztuka prezentować się idealnie,gdy się jest bardzo szczupłym i młodym . Na szczęście moda jest dla wszystkich, co udowodniły piękne aktorki, które w Centrum Konferencyjnym ADN, w Browarach Warszawskich na chwilę wcieliły się w rolę modelek. Prezentując letnie stroje polskich projektantów uatrakcyjniły imprezę charytatywną, z której dochód wspomógł poszkodowane w pożarze osoby.

Magda Waligórska w stylizacji Mis Mis .

Magda Waligórska w stylizacji Mis Mis .

Podczas kolejnej edycji Imprezy "Vivat Mama, Tata, Ja" można było się przekonać, że polskie firmy modowe mogą być dumne, bo w niczym nie ustępują zachodnim standardom. Przez wiele lat stroje włoskich i francuskich marek były obiektem pożądania wielu Polek, obecnie nasi projektanci zachwycają najwybredniejszą klientelę na całym świecie. Niedawno z sukcesem otworzyła butik w Dubaju Dorota Goldpoint, a w Paryżu zadomowiły się siostry Gawkowska & Szczęsna z La Metamorphose, którą to marką są oczarowane media nad Sekwaną. W Browarach Warszawskich aktorki zaprezentowały stroje marek Modena Styl, Mis Mis Moda Katarzyny Zakrzewskiej i La ...mu, każdej w innym stylu,lecz tak samo pięknych.

Wieczór poprowadzili dziennikarka Martyna Rokita i Jakub Przebindowski

Specjalnie na ten wieczór z Malty przyleciała Monika Jarosińska, która mimo infekcji gardła uświetniła pokaz występem wokalnym, z południa Polski przyjechała Beata Bełtowska z córką Katarzyną Węglarz, by zaśpiewać swoją najnowszą, wzruszającą piosenkę "Skała" o matczynej miłości, swój przebój "Radość o poranku " zaśpiewała Marlena Drozdowska.

Monika Jarosińska

Beata Bełtowska z córką Katarzyną Węglarz

Marlena Drozdowska

Modena Styl to polska marka odzieżowa, która istnieje od 1996 i zaspakaja oczekiwania kobiet poszukujących nowych trendów w modzie oraz nienagannej jakości i elegancji. Kolekcje firma dostosowuje do każdej sylwetki i rozmiaru, tak by każda kobieta nosząc ubrania marki Modena Styl czuła się wyjątkowo. Właściciele regularnie bywają na prestiżowych targach w Paryżu i Mediolanie dobierając tam wysokiej jakości tkaniny, dzianiny i dodatki, zaś produkcja odbywa się w Polsce w wyspecjalizowanych szwalniach pod okiem doświadczonych fachowców.

Martyna Kliszewska w stylizacji Modena Styl.

Malwina Kowszewicz z córką Lilou,Magda Górska w stylizacjach Modena Styl.

Aktorki w stylizacjach Modena Styl.

Divine Kitenge i Magda Waligórska w stylizacjach Modena Styl

Sylwia Wysocka i Olga Borys w stylizacjach Modena Styl.

Anna Korcz i Dominika Crasto w stylizacjach Modena Styl.

Marka La..mu, zdobywca zaszczytnego tytułu Kobiecej Marki Roku 2022, rozpoczęła działalność w 2017 roku i w szybkim tempie rozwinęła skrzydła. Szturmem zaskarbiła sobie serca kobiet - najpierw w Polsce, później w Europie, a obecnie jest już dostępna w Stanach Zjednoczonych. Przez swoją oryginalność jest nie do pomylenia z żadną inną marką. To wyjątkowo stylowe i wygodne ubrania, które można dopasować do każdej okazji- dla nowoczesnych i pewnych siebie kobiet.

Andrzej Olszewski z synkiem i Eliza Gwiazda w stylizacjach La...mu.

Magda Górska w stylizacji La..mu.

Olga Borys w stylizacji La...mu.

Sylwia Wysocka w stylizacji La..mu.

Magda Waligórska w stylizacji La..mu..

Finał pokazu La..mu.

Miss Miss moda stawia na klasykę i ponadczasowe fasony. Proponuje swoim klientkom takie rozwiązania, które w ich zabieganym życiu są praktyczne a za razem eleganckie . Wysoka jakość tkanin i ręczne odszycia to podstawowy filar marki. Firma jest na rynku  od 2 lat, ale panie , które zakupiły w Mis Mis pierwszy model, chętnie wracają po kolejny. - Jak mawiała Coco Chanel -  '' Moda mija, ale styl pozostaje '' - mówi właścicielka marki, Katarzyna Zakrzewska

Olga Borys w stylizacji Mis Mis Moda

Anna Korcz i Sylwia Wysocka w stylizacjach Mis Mis Moda.

Martyna Kliszewska w stylizacji Mis Mis Moda

Elżbieta Panas w stylizacji Mis Mis Moda.

Katarzyna Zakrzewska z Mis Mis Moda z aktorkami w finale.

O fryzury zadbał Wojtek Maliszewski, a make- up wizażystki z teamu Violetty Uzarowicz

> Za kulisami praca wre...

Laura Samojłowicz z Anną Szwedzik, współzałozycielką Femi concept, która oprócz zabiegów medycyny estetycznej proponuje paniom kompleksowe wsparcie w trakcie ciąży i po porodzie, aby mogły szybko wrócić do formy

Jarosław Czapski, prezes firmy Vista, konstrukcje z aluminium i szkła.

Magda Waligórska

Eliza Gwiazda

Imprezę wsparły znakomite firmy. Browary warszawskie, Centrum konferencyjne ADN, Alles, Zepter, Aquaphor, New Optica, Lekam, Vista, dr Paweł Ponichtera, Anya Bloom projektantka biżuterii, kosmetyki Chantarelle, Emano, ekspozycje reklamowe.

W loterii można było wylosować unikatową biżuterię mieszkającej w Kanadzie projektantki Anyi Bloom.

O poczęstunek zadbała Izabella Ostaszewska, właścicielka marki Czysta Micha Catering Dietetyczny, laureatka nagrody Ambasador Dobrego Stylu oraz Skarby Serowara i Restauracja Bistro Bursztynowa.

Centrum Konferencyjne ADN w Browarach Warszawskich.

O poczęstunek zadbała Izabella Ostaszewska - Czysta Micha catrering dietetyczny,

Izabella Ostaszewska i Laura Łącz

A znakomite sery długodojrzewające i wina serwowała restauracja Bistro Bursztynowa i Skarby Serowara.

Zobacz również

Wszystkie gorące tematy zebrane w jednym miejscu