Wróć

17 lutego 2021

Joanna Kurowska- Odkryliśmy jej tajemnicę!

Ostatnie lata były dla niej trudne. W krótkim czasie pożegnała na zawsze najbliższych członków rodziny. Męża, rodziców, siostrę. Była bardzo dzielna i przekonała się, że powiedzenie "co mnie nie zabije,to mnie wzmocni" jest prawdziwe.

Joanna Kurowska już przygotowuje się na spotkanie lata.

Joanna Kurowska już przygotowuje się na spotkanie lata.

Jednak dziś podkreśla, że już nie chce być silna, ale szczęśliwa. Chce cieszyć się sukcesami córki, która studiuje w łódzkiej "Filmówce", tej samej uczelni,którą przed laty pani Joanna sama ukończyła. Pragnie częściej spotykać się z przyjaciółmi, na które to spotkania nie zawsze miała czas, chce twórczo zmagać się z nowymi rolami, których ostatnio sporo jej zaproponowano.Ale przede wszystkich chce być dla siebie dobra.Zamierza zadbać o duszę i ciało. A tak naprawdę o zdrowie, któremu przebyte stresy na pewno się nie przysłużyły. Zawsze była sportowym duchem. Mieszka w lesie, dużo maszeruje z kijami, uwielbia pokonywać długie trasy na rowerze, kocha pływać -latem w morzu czy jeziorach,zimą na basenie. Ale od czasu do czasu robi sobie kuracje odchudzające bo na co dzień jest łasuchem i nie przejmuje się liczeniem kalorii. Wśród znajomych pani Joanna znana jest z wielkich talentów kulinarnych, ale niestety nie odżywia się tak, jakby sobie tego życzyła.

Lubi podejmować przyjaciół, jest doskonałą panią domu,ale niewiele ma na to czasu.

-Ciągle jestem na planach zdjęciowych, w rozjazdach i nie mam kiedy sobie gotować, a co dopiero zdrowo i lekko, jak powinnam-wyznała szczerze. To powodowało, że czasem, zwłaszcza w zimie, mimo iż lubi aktywności sportowe , przybywało jej kilka kilogramów, z którymi zawsze przed latem postanawia się rozprawić. Dlatego od czasu do czasu funduje sobie dietę pudełkową.-Przychodzą do mnie pudełka ze zdrową żywnością. Zawsze tak chudnę. To nie jest żadna restrykcja. Oczywiście można mieć dietę 500 lub 1000 kalorii i schudnąć w miesiąc, ale ja wchodzę w to krok po kroku. Zawsze chudnę 10 kilogramów, a potem niestety to nadrabiam. Nie chodzi nawet o efekt jojo, tylko ja się bardzo nagradzam za to schudnięcie, że byłam taka dzielna. Tu ciasteczko, tam czekoladka, latem jestem uzależniona od lodów i... po metamorfozie. A nie można się nagradzać, tylko być konsekwentnym. Jak zjem parę czekoladek, to nie mogę zjeść kolacji. Jak zjem te lody, to nie zjem obiadu - wyjaśniała.

Na co dzień jest bardzo zapracowana, nie poświęca zdrowemu żywieniu dużo czasu. Tu w rewelacyjnej roli Kaliny Jędrusik

Ale tak naprawdę na diety decydowała się zawsze przeważnie ze względów zdrowotnych.- Stwierdziłam, że muszę schudnąć właściwie już nie dla wyglądu, bo i tak gram charakterystyczne postaci, ale dla zdrowia. Z każdym kilogramem czułam się źle, po co to dźwigać?- mówiła ostatniej wiosny.Jak się dowiedzieliśmy, w tym roku również nie zrezygnowała z przygotowań do lata, jednak poszła o krok dalej.Zafundowała sobie tygodniowy pobyt odchudzająco-regeneracyjny w pięknym hotelu Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą. Jak czytamy na stronie hotelu pobyt obejmuje atrakcji co niemiara i aktorka podczas intensywnego turnusu może nie tylko odpocząć od spraw zawodowych ale rzeczywiście nabrać smukłej sylwetki. Ciekawe czy naprawdę robi to tylko dla siebie, czy może kryje się za tym miłość? Pewne jest, że ci, którzy przyjadą na ten sam turnus co ona, będą mieli nie lada gratkę, bo pani Joanna zawsze jest miła dla swoich fanów i ma ogromne poczucie humoru. Przy tym jest inteligentna i bardzo oczytana,co sprawia, ze nawet z nieznajomymi znajduje temat do rozmowy.

W hotelu Holiday InnJózefów są idelane warunki do spacerów i zajęć sportowych

Można też nareszcie wygodnie się wyspać z dala od zawodowych obowiązków.

Postanowiła zaufać profesjonalistom, wyciszyć się w otoczeniu przyrody, pobyć sam na sam ze sobą. Specjalnie ułożona dieta, zabiegi wykonywane przez fizjoterapeutów i masażystów oraz zajęcia w basenie na pewno przyniosą rewelacyjne efekty. Zwłaszcza, że Joanna Kurowska uwielbia pływanie, co nie dziwi, bo przecież urodziła się i wychowała nad morzem.

Urodziła się nad morzem dlatego woda to jej żywioł.

Pani Joanna uwielbia pływać, dlatego na pewno nie opuści zajęć w pięknym hotelowym basenie

Trzeba przyznać, że takie wczasy to dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla zapracowanych osób, które na co dzień nie mają tyle silnej woli ani czasu, by zadbać o kompleksowy " remont generalny". A wyjazd w marcu to nie tylko dobre przygotowanie do lata, ale też do świąt wielkanocnych, które jak każde swięta odchudzaniu nie sprzyjają.

Będzie mogła skorzystać też z eleganckiej siłowni.

Albo z wyciszających zabiegów jogi

Zabiegów rehabilitacyjnych

I relaksacyjnych

Po takim turnusie znów zachwyci na niejednym wybiegu, gdzie czasem występuje jako modelka w charytatywnych pokazach na rzecz chorych dzieci.

Jest bardzo aktywna zawodowo na wielu płaszczyznach, dlatego od czasu do czasu musi "naładować akumulatory"

By potem zachwycać nie tylko talentem,ale i wspaniałymi kształtami.

Zobacz również

Wszystkie gorące tematy zebrane w jednym miejscu