Wróć

6 lutego 2024

Ewa Kasprzyk: Z parkietu na fotel jurora!

Ma w sobie tyle energii i seksapilu, że może jej tego pozazdrościć niejedna dwudziestolatka. Żyje jak chce, nie zważa na konwenanse i opinie innych. Dostaje mnóstwo propozycji filmowych, teatralnych i udziału w reklamach. Może wybierać i wybiera.A ponieważ nie lubi nudy, cieszy się, gdy może spróbowac czegoś, czego jeszcze nie robiła.

Kilka lat temu postanowiła zawalczyć o "złotą kulę" w kultowym "Tańcu z gwiazdami". W parze z Janem Klimentem pięknie dawała radę pokonując młodsze uczestniczki. Główna jurorka, Iwona Pawlovic nie była dla niej zbyt łaskawa dając niewysokie noty i krytyczne uwagi. Ale Ewa Kasprzyk zawsze ma dystans do siebie i tak też reagowała na krytykę. Teraz z "Czarną Mambą" spotkają się za jurorskim stołem. Czy będzie iskrzyło?

W parze z Janem Klimentem

Ewa Kasprzyk zdradziła, że już nawet nie pamięta ile miała propozycji udziału w Tańcu z gwiazdami, ale regularnie odmawiała. W końcu udało się ją namówić i od pierwszego odcinka zyskała największą popularność. Widzowie kochają ją nie tylko za aktorski talent, ale też za dystans do siebie, odwagę i poczucie humoru. Wiele dojrzałych aktorek nie decyduje się na udział w programie, w którym trzeba wystąpić w odważnych, seksownych strojach, które pokazują sporo ciała. Wielki wysiłek sprawia, że zdjęcia czasami bywają niekorzystne. Ewa Kasprzyk nie miała problemu z tym, by pokazywać się milionom widzów w roznegliżowanych kreacjach, które są konieczne na parkiecie. - Taki występ to dla mnie po prostu rola, którą mam zagrać - mówiła. I grała najlepiej jak potrafiła.

Choć aktorka od wczesnych młodzieńczych lat, po dziś dzień jest bardzo aktywna w sporcie, swój udział w tanecznym show oceniła surowo. - Związane z nim codzienne, pięciogodzinne treningi to było stanowczo za dużo. W młodości można poszaleć, ale teraz trzeba jednak uważać, żeby nie przesadzić"- wyznała. Co nie oznacza, że zwolniła życiowe tempo. W październiku 2018 r. Ewa Kasprzyk poznała na imprezie w Trójmieście brokera morskiego, Michała Kozerskiego. Sa szczęśliwi, zaręczeni. Jak twierdzi narzeczony pani Ewy, "Jest ona szalona i nieprzewidywalna". - Wydawało mu się, że dużo przeszedł i widział, bo żył intensywnie, a ja mu udowodniłam, że się myli. Jego spokój skończył się w dniu, w którym mnie poznał"- dodaje ona.

Z Michałem Kozerskim

Uczestnikami wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami" są : Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Julia „Maffashion” Kuczyńska, Anita Sokołowska, Dagmara Kaźmierska, Beata Olga Kowalska, Filip Chajzer, Maciej Musiał, Kamil Baleja, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot i Aleksander Mackiewicz. Ich zmagania oceniać będzie jury w składzie: Iwona Pavlović oraz trójka nowych jurorów - wspomniana Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda. Taneczne emocje od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00.

Powrót Ewy Kasprzyk do programu w roli jurora będzie okazją do wspomnień z parkietu.

Aktorka przyznaje, że nie jest ekspertką od tańca towarzyskiego, dlatego będzie skupiała się na wrażeniach artystycznych. - Będę się próbowała odnaleźć w tej roli. Wszyscy mnie pytają, jaką bedę jurorką, a ja sama nie wiem. Na pewno będę się starała być obiektywna, będę empatyczna. No i będę stawiała na wyraz aktorski, na osobowość tańczących i na kreatywność - podkreśla

Ostatnio jest ciągle pytana o ślub, ale na razie panną młodą została niedawno na scenie.

Zobacz również

Wszystkie gorące tematy zebrane w jednym miejscu